اخبار اخبار

در نهمین کنفرانس فناوری اطلاعات و دانش

کارگاه رصد تهدیدات امنیتی لینوکس برگزار می‌شود

هم‌زمان با نهمین کنفرانس فناوری اطلاعات و دانش (ikt 2017) «کارگاه رصد تغییرات و تهدیدات امنیتی سیستم عامل لینوکس و نحوه به‌روزرسانی و ساخت توزیع امن» برگزار می‌شود.

«کارگاه رصد تغییرات و تهدیدات امنیتی سیستم‌عامل لینوکس و نحوه به‌روزرسانی و ساخت توزیع امن» در جریان نهمین کنفرانس فناوری اطلاعات و دانش روز سه‌شنبه 25 مهرماه 1396 در دانشگاه امیرکبیر تهران برپا می‌شود.

معرفی تهدیدات امنیتی، چالش‌ها و ضرورت توسعه استفاده از پلتفرم‌های لینوکسی در سازمان‌های مهم، معرفی مراجع معتبر و نحوه رصد آسیب‌پذیری‌ها، رصد تغییرات و نحوه اعمال آنها، معرفی سامانه خودکار رصد، نحوه تولید توزیع امن، و دستاوردها و تجارب تولید توزیع امن ازجمله موضوعاتی است که در ایرن کارگاه بررسی می‌شود.

انجمن فناوری اطلاعات و ارتباطات ایران و دانشگاه صنعتی امیرکبیر، «نهمین کنفرانس بین‌المللی فناوری اطلاعات و دانش» را با هدف رشد و توسعه دانش و فناوری اطلاعات و انتقال آخرین تجارب و دستاوردهای پژوهشی و صنعتی در این زمینه و فراهم کردن بستری مناسب برای توسعه‌ زمینه‌های مطرح در کنفرانس برگزار می‌کند.

علاقه‌مندان برای کسب اطلاعات بیشتر درباره این رویداد می‌توانند به نشانی http://ikt2017.aut.ac.ir/costReg.aspx مراجعه کنند.

منبع: روابط عمومی

تصاویر مرتبط
تاریخ انتشار مطلب: 22 مهر 1396
بازدید ها: 224