اخبار اخبار

در خوزستان

نرم‌افزار تامین اجتماعی همراه طراحی شد

مدیرکل دفتر راهبری سیستم‌های سازمان تامین اجتماعی گفت: نرم‌افزار تلفن همراه در حوزه اطلاع‌رسانی عمومی و آگاهی‌بخشی در این زمینه با عنوان «تامین اجتماعی همراه» رونمایی شد.

مدیرکل دفتر راهبری سیستم‌های سازمان تامین اجتماعی گفت: با توجه به رویکرد این سازمان در ارائه خدمات غیرحضوری پس از راه‌اندازی سامانه مبتنی‌بر USSD، نرم‌افزار تلفن همراه (Mobile-App) در حوزه اطلاع‌رسانی عمومی و ارتقای سطح دانش تامین اجتماعی و آگاهی‌بخشی در این زمینه با عنوان «تامین اجتماعی همراه» رونمایی شد.

علی معیری اظهار داشت: این اپلیکیشن که در استان خوزستان بر اساس نسخه اندروید طراحی و تولید شده‌است در قالب نسخه آزمایشی ارائه و شامل قابلیت‌هایی ازجمله دسترسی به سامانه‌های غیرحضوری، آموزش کارکرد سامانه ها، اطلاعات شعب بیمه‌ای و مراکز درمانی تحت پوشش تامین اجتماعی، دسترسی به قوانین، پرسش و پاسخ متداول و سایر امکانات است.

وی افزود: طبق برنامه‌ریزی انجام‌شده به‌زودی نسخه رسمی اپلیکیشن تامین اجتماعی پس از بررسی نرم‌افزار آزمایشی و رفع اشکالات احتمالی با امکان ارائه سرویس‌های غیرحضوری رونمایی و ارائه خواهد‌شد.

معیری گفت: سرویس‌ها و خدمات غیرحضوری سازمان تامین اجتماعی از کانال‌های ارتباطی USSD با کد دستوری #١٤٢٠*٤* ، اپلیکیشن موبایل و سایت تامین اجتماعی قابل دسترس بوده و ازجمله این سرویس‌ها می‌توان به استعلام وضعیت بیمه‌پردازی، استحقاق درمان، سابقه بیمه‌پردازی، فیش مستمری، امکان پرداخت حق بیمه، کنترل رابطه بیمه‌ای، نوبت‌دهی مراکز درمانی و غیره اشاره کرد.

برای دانلود نرم‌افزار تامین اجتماعی همراه می‌توانید به نشانی http://www.tamin.ir/News/Item/48775/2/48775.html بروید.

منبع: روابط عمومی

تصاویر مرتبط
تاریخ انتشار مطلب: 19 مهر 1396
بازدید ها: 382