اخبار اخبار

توسط ستاد توسعه فناوری اطلاعات معاونت علمی

فضای استارتاپ‌ها در حوزه فین‌تک تسهیل می‌شود

ستاد توسعه فناوری اطلاعات معاونت علمی ریاست جمهوری از راه‌اندازی مرکز نوآوری در عرصه خدمات و سرویس‌های مالی حمایت می‌کند تا در این مسیر بستر مناسب برای استارتاپ‌های حوزه خدمات و سرویس‌های مالی فراهم شود.

جلسه‌ای به‌منظور راه‌اندازی مرکز نوآوری در حوزه «فین‌تک؛ کاربرد فناوری و مدل‌های کسب‌وکار نوآورانه در عرصه خدمات و سرویس‌های مالی» با مشارکت ستاد توسعه فناوری اطلاعات، ارتباطات و فضای مجازی معاونت علمی ریاست جمهوری و همچنین بزرگ‌ترین و مجهزترین شبکه پرداخت و دانشگاه صنعتی شریف، برگزار شد.

مهدی فقیهی، دبیر ستاد توسعه فناوری اطلاعات، ارتباطات و فضای مجازی معاونت علمی، در این نشست با اشاره به اینکه در راستای اجرای این طرح شاهد تسهیل فضای استارتاپ‌ها در حوزه فین‌تک خواهیم بود اظهار کرد: فین‌تک اصطلاحی است که از ترکیب دو مفهوم “finance” و «فناوری» ایجادشده و به کاربرد فناوری و مدل‌های کسب‌وکار نوآورانه در عرصه خدمات و سرویس‌های مالی گفته می‌شود.

وی افزود: در این طرح ستاد توسعه فناوری اطلاعات، ارتباطات و فضای مجازی معاونت علمی، آمادگی خود را برای حمایت از موضوعات مختلفی همچون منابع اهرمی، منتورشیپ و انجام عملی مباحث و خدمات مشاوره‌ای‌ را اعلام می‌کند.

منبع: خبرگزاری مهر

تصاویر مرتبط
تاریخ انتشار مطلب: 19 مهر 1396
بازدید ها: 191