اخبار اخبار

فرصتی برای بازی‌سازان ایرانی

نمایشگاه گیم کانکشن فرانسه برگزار می‌شود

نمایشگاه گیم کانکشن فرانسه فرصت مناسبی را برای حضور بازی‌سازان ایرانی در این رویداد فراهم کرده‌است.

در راستای همکاری بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای با مجموعه گیم کانکشن و طی مذاکرات صورت‌گرفته، این نمایشگاه پیشنهاد ویژه‌ای را برای حمایت از صنعت رو به رشد بازی‌سازی ایران در نظر گرفته‌است.

تمامی شرکت‌های بازی‌ساز علاقه‌مند به حضور در نمایشگاه گیم کانکشن فرانسه به‌عنوان غرفه‌دار می‌توانند با تخفیف 84 درصدی به جای پرداخت مبلغ 3300 یورو با پرداخت 590 یورو یک غرفه چهار متری همراه با اکانت و بلیت‌های تجاری تهیه کنند.

در مجموع بازی‌سازان ایرانی با استفاده از این پکیج امکان دسترسی به فضای غرفه چهار متر، اکانت پریمیوم با توانایی تنظیم قرارهای تجاری به صورت نامحدود، بلیت معمولی گیم کانکشن و پوستر رایگان برای غرفه در سایز 2*2 شامل لوگو و مشخصات غرفه‌دار را خواهندداشت.

نمایشگاه گیم کانکشن فرانسه به‌عنوان یکی از کارآمدترین نمایشگاه‌های تجاری صنعت بازی دنیا، تنها به بازی‌سازان ایرانی چنین پیشنهاد ویژه‌ای را اعطا کرده است.

لازم به ذکر است که با توجه به محدودیت زمان، تنها افرادی می‌توانند از این بسته تخفیفی بهره‌گیرند که به‌نوعی دارای ویزای شنگن باشند و به‌دلیل زمان‌بر بودن بیش از حد فرایند دریافت ویزا از سفارت فرانسه درحال‌حاضر این بنیاد امکان تسهیل یا کمک را در این زمینه به بازی‌سازان ندارد.

منبع: باشگاه خبرنگاران

تصاویر مرتبط
تاریخ انتشار مطلب: 16 مهر 1396
بازدید ها: 211