اخبار اخبار

اعطای نشان برتر تعاملات الکترونیکی

برگزاری دومین جشنواره وب کسب‌وکار در بنگاه‌های صنعتی

دومین جشنواره وب کسب‌وکار در بنگاه‌های صنعتی، معدنی و تجاری همراه با اعطای نشان برتر تعاملات الکترونیکی آذرماه 96 برگزار می‌شود.

دفتر توسعه کاربرد فناوری اطلاعات وزارت صنعت، معدن و تجارت دومین دوره جشنواره وب و کسب‌وکار بنگاه‌های صنعتی، معدنی و تجاری را با محوریت ارزیابی وب‌سایت‌ها و پورتال‌های واحدهای صنعتی، معدنی و تجاری برگزار می‌کند.

هدف از برگزاری این جشنواره، معطوف کردن توجه مدیران فناوری اطلاعات در واحدهای صنعتی، معدنی و بازرگانی به وضعیت پورتال و وب‌سایت بنگاه تحت مسئولیت آنها از نظر دارا بودن شرایط و قابلیت‌های لازم برای پیشبرد اهداف کسب‌و‌کار بنگاه در فضای مجازی به‌ویژه در عرصه تعاملات بین‌المللی و نیز ایجاد انگیزه برای این واحدها به سوی برنامه‌های توسعه کمی و کیفی در این زمینه است.

ارزیابی وب‌سایت و پورتال بر اساس شاخص‌های محتوا و طراحی، تعامل و خدمات الکترونیکی و فناوری و زیرساخت صورت می‌گیرد و به برگزیدگان، نشان برتر تعاملات الکترونیکی اهدا می‌شود.

بنگاه‌های صنعتی، معدنی و تجاری متقاضی حضور در جشنواره وب و کسب‌وکار می‌توانند در شاخه‌های فعالیت تعیین شده به تفکیک مقیاس (کوچک، متوسط و بزرگ) بنگاه تا ۳۰ مهر ماه ۹۶ اقدام به ثبت‌نام کنند.

فرزاد اسماعیل‌زاده، مدیرکل دفتر توسعه و کاربرد فناوری اطلاعات و دبیر جشنواره وب و کسب‌وکار بنگاه‌های صنعتی، معدنی و تجاری به تعاملات خارجی و صادرات با اعلام این خبر گفت: پرتال متقاضیان حضور در جشنواره پس از ثبت‌نام آنها در  وب‌سایت جشنواره و تکمیل فرم‌های خود ارزیابی از سه منظر شاخص‌های محتوا و طراحی، شاخص‌های تعامل و خدمات الکترونیک و شاخص‌های فناوری ارزیابی خواهدشد.

وی با بیان اینکه مراسم جشنواره وب و کسب‌و‌کار با حضور مدیران ارشد وزارت صنعت و سایر دستگاه‌های اجرایی کشور در آذرماه سال 96 برگزار خواهدشد، عنوان کرد:  از برترین بنگاه‌ها بر اساس مقیاس و حوزه فعالیت تقدیر می‌شود و به آنها «نشان برتر تعاملات الکترونیکی» اعطا خواهدشد.

به گفته اسماعیل زاده همچنین با اعلام صندوق حمایت از تحقیقات و توسعه صنایع الکترونیک، بنگاه‌های معرفی‌شده از سوی ستاد اجرایی جشنواره که دارای طرح توجیهی توسعه و بهبود پورتال خود هستند، امکان دریافت تسهیلات حمایتی از این صندوق را خواهند داشت.

منبع: خبرگزاری مهر

تصاویر مرتبط
تاریخ انتشار مطلب: 16 مهر 1396
بازدید ها: 212