اخبار اخبار

هم‌زمان با هفته پژوهش و فناوری

هیجدهمین نمایشگاه دستاوردهای پژوهش و فناوری برگزار می‌شود

ثبت‌نام برای شرکت در هیجدهمین نمایشگاه دستاوردهای پژوهش و فناوری و فن‌بازار از طریق سامانه ارزیابی فناوری ایران، سافا، آغاز شد.

ستاد برگزاری هجدهمین نمایشگاه دستاوردهای پژوهش و فناوری و فن‌بازار اعلام کرد که این نمایشگاه هم‌زمان با هفته پژوهش و فناوری در آذرماه 96 با حضور دانشگاه‌ها، پژوهشگاه‌ها، پارک‌های علم و فناوری و مراکز رشد و برخی از وزارتخانه‌ها و سازمان‌های اجرایی مرتبط در تهران برگزار می‌شود.

تمام ذی‌نفعان ازجمله دانشجویان، پژوهشگران، فناوران، شرکت‌های دانش‌بنیان، پارک‌های علم و فناوری و مراکز رشد واحدهای فناور، مراکز صنعتی، سرمایه‌گذاران، مؤسسات تأمین مالی و سازمان‌های اجرایی برای مشارکت و حضور فعال در این نمایشگاه و فن‌بازار می‌توانند برای ثبت‌نام به نشانی اینترنتی http://www.irantechhub.ir مراجعه‌کنند.

بر اساس فراخوان هجدهمین نمایشگاه دستاوردهای پژوهش و فناوری و فن‌بازار، آن‌دسته از پژوهشگران، فناوران و شرکت‌های فناور و دانش بنیان که سال گذشته در سامانه سافا ثبت‌نام کردند و قصد ویرایش یا درج اطلاعات و مستندات جدید را دارند، می‌توانند از 20 مهرماه نسبت به ویرایش از طریق این سامانه اقدام کنند.

منبع: خبرگزاری ایرنا

تصاویر مرتبط
تاریخ انتشار مطلب: 12 مهر 1396
بازدید ها: 189