اخبار اخبار

تنها با یک فلش، کامپیوتر 10 سال پیش خود را، نو کنید

تقریبا در هر خانه ای یک لپ تاپ، کامپیوتر و یا نوت بوکی وجود دارد که به خاطر قدیمی بودن مدل، دیگر از آن استفاده نمی شود. Xtra-PC راه حلیست که می توانید با کمترین قیمت، به  کامپیوتر خود جانی تازه ببخشید. 

 

Xtra-PC چیست؟

این گجت یک فلش یو اس بی کوچک است که به کامپیوتر قدیمی و یا از کار افتاده ی شما متصل می شود و به آن جانی تازه می بخشد.

سیستم عامل Xtra-PC ، لینوکس است. لینوکس به دلیل متن باز بودن و ویژگی های خاصی که دارد (از جمله آلوده نشدن به ویروس های متنوع ویندوزی) طرفداران خاص خود را دارد.

از آن جایی که این سیستم عامل صد در صد از اطلاعات داخل یو اس بی اجرا می شود، هیچگونه اختلالی در فایل ها، اطلاعات  و برنامه های داخل هارد شما ایجاد نمی کند.

اگر هارد کامپیوتر شما مشکل دارد، نگران نباشید! Xtra-PC را براحتی تهیه کنید و با اتصال آن به کامپیوتر خود، لذت داشتن یک سیستم با کارایی بالا را تجربه کنید.

 

Xtra-PC بر روی چه دیوایس هایی کار می کند؟

تمامی لپ تاپ ها، کامپوتر ها و نوت بوک های مدل 2004 به بعد و همچنین مک بوک های مدل 2011 به بعد، می توانند از این مزیت استفاده کنند. خبر خوب این که همان گونه که قبلا نیز گفته شد، Xtra-PC  تماما از طریق فلش یو اس بی اجرا می شود و این بدین معناست که حتی اگر دیوایس شما در قسمت دیسک سخت (Hard Drive) مشکل دارد و یا سیستم عامل آن اصلا اجرا نمی شود، باز هم می توانید Xtra-PC را بر روی آن اجرا کنید. تنها مورد لازم در این باره این است که دیوایس شما قابلیت بوت شدن از طریق فلش را داشته باشد که تقریبا تمام دستگاه هایی که بعد از سال 2004 وارد بازار شده اند، این قابلیت را دارند.

منبع: بروز رسانی

تصاویر مرتبط
تاریخ انتشار مطلب: 21 مهر 1398
بازدید ها: 314