اخبار اخبار

کلاینت اینستاگرام متن‌باز

Ramme به‌روزرسانی شد

آخرین انتشار کلاینت اینستاگرام متن‌‎باز Ramme امکان آپلود تصاویر از کامپیوتر در اینستاگرام را برای شما فراهم‌می‌کند.

اپلیکیشن متن‌‎باز Ramme چندسکویی الکترونیکی همچنین امکان مرور اینستاگرام، جست‌وجو، لایک کردن و کامنت گذاشتن برای تصاویر سایر کاربران، مدیریت پروفایل خودتان و مشاهده اطلاعیه‌ها را برای شما فراهم می‌کند.

امکان آپلود از کامپیوتر به اینستاگرام نیز وجود دارد و این، یکی از بهترین ویژگی‌های آن است. با آخرین نسخه Ramme می‌توانید به‌راحتی از اینستاگرام در کامپیوتر استفاده‌کنید.

Ramme یک روکش در وب‌سایت رسمی اینستاگرام است که ویژگی‌های مخصوص موبایل را روی سکوهای غیرموبایل قابل اجرا می‌سازد. این اپلیکیشن چند ویژگی دیگر نیز دارد که عبارت‌اند از سایدبار متداول و پشتیبانی از تم تیره اختیاری برای کمک به کارکرد بهتر وب‌سایت موبایل در دسکتاپ.

این بدان معنا نیست که Ramme فقط قادر به انجام کارهایی است که اینستاگرام پشتیبانی می‌کند. شما در حالت عادی نمی‌توانید به آپلود ویدئو بپردازید یا تصاویر آپلودشده را ویرایش کنید، اما چون روی دسکتاپ کار می‌کنید، می‌توانید با استفاده از اپلیکیشن‌هایی مانند GNOME Photos، GNOME Photos یا GIMP ویرایش انجام دهید یا فیلتر اعمال کنید و سپس، آنها را با استفاده از Ramme آپلود کنید.

برای Ramme به‌عنوان یک اپلیکیشن چندسکویی مهم نیست که تصاویر را از Mac آپلود کنید یا از Windows یا Linux . بسته‌های نصب برای تمام سیستم‌های عامل در صفحه Ramme Github موجود هستند. کاربران Ubuntu گزینه نصب‌کننده سنتی یا appimage مستقل را پیش رو دارند.

منبع خبر

تصاویر مرتبط
تاریخ انتشار مطلب: 28 خرداد 1396
بازدید ها: 310