اخبار اخبار

معاون محتوای مرکز ملی فضای مجازی تاکید کرد

حمایت از کارآفرینان فضای مجازی بازار مسکن

معاون محتوای مرکز ملی فضای مجازی با تاکید بر اینکه از کارآفرینان فضای مجازی دفاع می‌کنیم، گفت:‌ فعالیت‌های شرکت‌های دانش‌بنیان در حوزه تولید محتوای مسکن در فضای مجازی قابل تقدیر است.

امیر خوراکیان در حاشیه بازدید از نمایشگاه «تهران،‌ شهر فردا» با بیان اینکه فعالیت‌های شرکت‌های دانش‌بنیان در حوزه تولید محتوای مسکن در فضای مجازی قابل تقدیر است، اظهار کرد: این مرکز می‌تواند حمایت‌های لازم را از این جوانان نخبه ایرانی برای ارتقای بیشتر محتوا و خدمات به شهروندان انجام دهد. این نمایشگاه با طراحی مناسب توانسته‌است، محیطی مناسب برای فعالان حوزه فضای مجازی قرار دهد و فرصت لازم را برای ارتباط با مخاطب فراهم کند.

وی ادامه داد: اقدام مدیریت برج میلاد در حمایت از شرکت‌های دانش‌بنیان قابل‌توجه و تقدیرآمیز است و باید این روند را در همه سطح کشور برای رشد این حوزه ادامه دهیم. در بسیاری جلسات از فعالیت این شرکت‌ها که توانسته‌اند کارآفرینی و رشد را در جامعه گسترش دهند، دفاع کرده‌ایم و نادیده گرفتن فعالان این حوزه اقدامی اشتباه خواهدبود.

نمایشگاه «تهران، شهر فردا» به همت برج میلاد تهران و همکاری معاونت محتوای مرکز ملی فضای مجازی تا پایان ماه مبارک رمضان در طبقه اول تجاری برپاست.

منبع: خبرگزاری تسنیم

تصاویر مرتبط
تاریخ انتشار مطلب: 21 خرداد 1396
بازدید ها: 149