اخبار اخبار

وزیر ارتباطات تاکید کرد

اجرای فاز سوم شبکه ملی اطلاعات تا پایان این دولت

به‌گفته واعظی، تمام برنامه‌های اجرایی به‌منظور سرعت‌بخشی به توسعه همه‌جانبه شبکه ملی اطلاعات و حل دغدغه‌های مقام معظم رهبری با بهره‌گیری از تمام ظرفیت کشور ادامه می‌یابد.

محمود واعظی، وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، درباره فرمایشات مقام معظم رهبری در دیدار با مسئولان نظام و دغدغه ایشان در خصوص فضای مجازی و با بیان اینکه از بیانات مقام معظم رهبری استقبال می‌کنیم، اظهار کرد: همواره رهنمودهای رهبر معظم انقلاب برای ما راهگشا بوده‌است. مصمم هستیم تلاش‌ها را برای تکامل شبکه ملی اطلاعات افزایش داده تا به آنچه ایشان به‌عنوان اهداف بلند ملی ترسیم کرده‌اند دست یابیم.

وی ادمه داد: همه همکاران که در زیرساخت‌ها تلاش می‌کنند آنهایی که در توسعه محتوا مسئولیت دارند و همه نهادهایی متعدد که سهمی در توسعه و سالم‌سازی شبکه ملی اطلاعات دارند در چارچوب شورای عالی فضای مجازی در این خصوص با همگرایی و هماهنگی و همدلی بیشتر تلاش‌های خود را افزایش دهیم.

وزیر ارتباطات تاکید کرد: امیدواریم در فاز سوم شبکه ملی اطلاعات که تا پایان این دولت اجرا خواهد شد، مسیر حرکت را با تعامل بیشتر با تمامی صاحب‌نظران تنظیم و با تلاش بیشتر اجرا کنیم و به‌ویژه در زمینه تولید محتوای سالم و تلاش برای ایجاد خدمات بومی و حمایت همه‌جانبه از تمامی نوآوران محصولات و خدمات سخت‌افزاری، نرم‌افزاری و محتوایی، فرمایش معظم‌له با همراهی همه نهادها همراه می‌شود و همدلانه و هماهنگ در جهت تکامل شبکه ملی اطلاعات گام برمی‌داریم.

منبع: خبرگزاری ایسنا

تصاویر مرتبط
تاریخ انتشار مطلب: 24 خرداد 1396
بازدید ها: 170